Absolutny hit tego lata – laminowanie brwi

 

O brwiach wiemy niemal wszystko!  W końcu to nie tylko nasza praca, ale przede wszystkim ogromna pasja!  Wiemy też, jaki zabieg rozwiąże problemy wielu z Was.
Z przyjemnością przedstawiamy Wam laminowanie brwi  - zabieg, wykonywany według naszej autorskiej metody, który szybko podbił serca naszych klientek!

 

Laminowanie brwi jest dla Ciebie, jeśli:

 

- włoski brwi są niesforne, źle się układają
- brwi są cienkie/wąskie (wtedy można je pogrubić nawet o 100%)

- włoski brwi są sztywne i rosną w dół, mają nieprawidłowy kierunek

- szybko wypłukują kolor

Co jest dużą zaletą zabiegu? Otóż to, iż efektem zabiegu możemy cieszyć się przez ok 1 – 1,5 miesiąca. Na jego wykonanie musimy poświęcić ok 45 minut, a gdy chcemy go wykonać w pakiecie z profesjonalną stylizacją brwi (czyli farbowaniem i regulacja), wtedy czas trwania zabiegu ulega wydłużaniu do ok 1 h 15 minut. Co się dzieje w tym czasie?

 

- „Na początku nakładamy się preparat, po którym brwi stają się miękkie i podatne na stylizację - odpowiednio je układamy i nadajemy im prawidłowy kierunek. Następnie nakładamy preparat, dzięki któremu efekt jest utrwalany. W kolejnym etapie wykorzystujemy  preparat, który chroni brwi przed czynnikami zewnętrznymi i dzięki któremu, cały efekt zostaje jeszcze bardziej wzmocniony” – tłumaczy Maria Pavlik, stylistka warszawskiego Her Eyes Studio.

 

 

Zapewne w Twojej głowie pojawiło się właśnie pytanie: „Ale  czy moje brwi nadają się na laminowanie?”. Jak najbardziej tak!  Zabieg można wykonać na każdych brwiach – zarówno jasnych, jak i ciemnych.  Efekt będzie widoczny nawet, gdy jesteś posiadaczką krótkich, mało intensywnych brwi. W tym przypadku, warto połączyć laminowanie brwi ze stylizacją.

 

- „Laminowanie brwi można wykonywać samodzielnie, jeżeli naturalne brwi są dość ciemne.  Ale jednak najczęściej brwi potrzebują stylizacji, aby nadać im odpowiadającego kształtu i koloru” – dodaje.

 

Podsumowując – jeśli Twoje brwi są problematyczne, zbyt sztywne, rosną w nieprawidłowym kierunku, nie możesz sobie z nimi poradzić na co dzień – laminowanie jest właśnie dla Ciebie! Jeśli marzysz o szerokich, gęstych brwiach niczym Kara Delewin – tym bardziej powinnaś wypróbować tego zabiegu.


Koszt: 140 zł (wraz ze stylizacją brwi – 205 zł)