Czy wszyscy muszą mieć takie same brwi?

 

Zadbane, odpowiednio wystylizowane brwi naprawdę zdziałają cuda. Podkreślają indywidualność, ukrywają zmęczenie, czynią twarz młodszą i bardziej harmonijną, a cały obraz - bardziej zgrabny. Jakie macie brwi – takie jesteście. Zmieniając kształt brwi, możesz wizualnie dopasować rozmiar oczu, owal twarzy, kształt nosa, a nawet wagę.

 

Poszukiwanie idealnych brwi - choć wydaje się trudne -  takie nie jest, ponieważ  od urodzenia już macie swój idealny kształt. Wasz naturalny łuk brwiowy w pełni odpowiada proporcjom twarzy i jest najbardziej harmonijny.

 

Zadaniem stylistki podczas zabiegu nie jest narysowanie brwi według szablonu. Nie wszystkie kobiety są przecież takie same. Tylko w oparciu o dane klientki, stylistka może naprawić niektóre wady i doprowadzić brwi do ideału, do "ideału klientki".

 

Stylistka jest wyszkolona według specjalnej technologii  i "czuje" harmonię w kobiecie, dzięki czemu może łatwo znaleźć i dopasować odpowiedni dla klientki kształt brwi. Oczywiście - bierze pod uwagę opinię i życzenia klientki, ale też sama wypowiada się i wyjaśnia, dlaczego zaproponowałaby akurat takie zabiegi, w jaki sposób je przeprowadzi i jaki efekt końcowy chciałaby uzyskać.