Dlaczego przedłużanie rzęs nie może kosztować tanio?

 

Na cenę zabiegów w naszym studio wpływa kilka rzeczy, m.in:

 

- zakładane przez nas rzęsy opowiadają swoją własną historię. Tak naprawdę nie zakładamy rzęs, tylko pokazujemy kobiecie, ile jest naprawdę warta i że może być szczęśliwa za pomocą drobnych rzeczy. Sprzedajemy nie rzęsy, tylko uczucia i emocje, a one już  liczą się na podstawie absolutnie innego cennika, jeżeli rozumiecie o czym mówię.

- żeby móc tworzyć takie aplikacje, jak teraz, przeszłam długą drogę i zajęło mi to prawie 10 lat. Zwycięstwo na Mistrzostwach Polski w Przedłużaniu Rzęs, napisanie książki, prowadzenie szkoleń – na wszystko potrzebny był czas i wszystko to wymagało poświęcenia. Stylistki w naszym studio naprawdę bardzo dużo pracują (i ciągle się rozwijają, szlifując swoje umiejętności),  by móc zakładać rzęsy, z których klientki na pewno będą zadowolone.

- w naszym studio prowadzimy szkolenia w sposób ciągły. Zapraszamy stylistki z innych krajów, robimy kursy online i nie tylko z przedłużania rzęs. Bo inwestycja w wiedzę jest najbardziej korzystna. Zakładanie rzęs – to nie przyklejanie po kolei sztucznych rzęs do rzęs naturalnych, tylko to cały proces: konsultacja z klientką, dobór odpowiednich materiałów, które będą pasować do urody klientki: dobrane rzęs w taki sposób, by nie obciążały rzęs naturalnych i nie przeszkadzały w życiu codziennym oraz maksymalnie podkreślały wszystkie atuty kobiety. A jak wiadomo -  takie szkolenia nie są tanie.

- materiały których używamy są materiałami klasy premium i sprowadzamy je spoza Polski. Są one wygodne w użyciu, co ułatwia pracę stylistkom i co ważne,  umożliwiają wykonanie zabiegu w sposób poprawny, zgodny z naszymi standardami. Są one absolutnie komfortowe , jeśli chodzi o codzienne noszenie przez klientki.

- ja osobiście, bardzo doceniam swoje pracownice i wiem dokładnie, jak ciężka jest to praca. Na pierwszy rzut oka  może wydawać się, że to jest taki łatwe i szybkie, ale po roku codziennego siedzenia przy zakładaniu rzęs (i bez specjalistycznego zadbania  o swoje zdrowie), mogą wystąpić poważne problemy z kręgosłupem, mięśniami, wzrokiem itd.

Po założeniu rzęs klientka ma czuć się komfortowo. Nie ma odczuwać, że coś ją kłuje, uwiera w oko, że coś ciągnie czy ogólnie przeszkadza. Rzęsy zostały stworzone, żeby ułatwić życie kobiety, a nie je utrudnić. Chińskie rzęsy mogą być bardzo sztywne, w dotyku przypominające prawdziwy plastik,  mogą też być na końcach potargane, pokręcone, co tworzy nieestetyczny, nieschludny efekt. Jakościowo dobre rzęsy powinny być delikatne, przyjemne w dotyku, miękkie i cieszyć ich posiadaczkę.

 

Biorąc pod uwagę wszystkie czynniki, bez wahania mogę powiedzieć, iż rzęsy nie mogą być tanie. To jest prawdziwa  sztuka, którą tworzymy z wielką miłością i wiemy, że nasze klientki to doceniają.

 

Autor: Alona Ruban