O nas

Jesteśmy jedynym w Polsce studio, skupiającym się na naturalnych i delikatnych (ale za to bardzo kobiecych) efektach zabiegów na rzęsy i brwi.  Mimo, iż w dzisiejszych czasach zabiegi z zakresu przedłużania rzęs i stylizacji brwi kojarzą się często z widocznym i mocnym efektem, my udowadniamy, że jest całkowicie inaczej.

Nie sprawimy, że na Twoich oczach znajdzie się milion sztucznych rzęs, ale za to pokażemy, jak za pomocą zabiegów i ich delikatnych efektów podkreślić Twoje oczy. Nie sprawimy, że z dnia na dzień zmienisz się w inną osobę, ale pomożemy Ci stać się świadomą swoich atutów i pewną siebie właścicielką najpiękniejszego spojrzenia w Warszawie.

 

Nad wszystkim czuwa założycielka Her Eyes Studio - Alona Ruban, która jest Mistrzynią Polski w przedłużaniu rzęs, autorką technik zakładania rzęs, niekwestionowaną ekspertką w tej dziedzinie i autorką książki  „Przedłużanie rzęs”.

“Kobiece spojrzenie to detal,  którego otaczający mogą nawet nie zauważyć. Wizualnie może się wydawać że nic się nie zmieniło, ale w rzeczywistości mogą one absolutnie zmienić życie kobiety na… szczęśliwsze. Dzięki idealnie wymodelowanym brwiom czy rzęsom, kobieta staje się pewniejsza siebie, atrakcyjniejsza i ma potrzebę przekazywania tej dobrej energii całemu światu. Dlatego bez wahania możemy powiedzieć, że w naszym studio zajmujemy się nie tylko kobiecym pięknem, ale przede wszystkim szczęściem!” -  mówi Alona Ruban.

Umów się online

Zadzwoń do nas  +48 733 249 683

Kontakt

Warszawa

ul. Hoża 41 lok 22, 5 piętro


+48 733 249 683 

 

Pn-Pt od 9.00 do 20.00

Sb od 9.00 do 16.00

 

Napisz do nas 

Rezerwacja wizyty  

kontakt@hereyes.pl

 

Szkolenia  
kontakt@hereyes.pl

 

PR i Marketing  
daria.wierszula@hereyes.pl

 

Kontakt do Alony Ruban  
alona.ruban@hereyes.pl

Zaobserwuj nas