Przedłużanie rzęs
„Classical Lashes”

Do jednej rzęsy naturalnej dokleja się jedną rzęsę sztuczną. Otrzymany efekt jest bardzo naturalny - przypomina bardzo dobrze wytuszowane i pogrubione rzęsy naturalne. Metoda polecana kobietom, które chcą zaoszczędzić czas rano na malowaniu rzęs, a jednocześnie oczekują delikatnego, subtelnego i naturalnego efektu.

Koszt 250 zł

 

Uzupełnienie rzęs „Classical lashes”

Zalecane uzupełnienie po 3 tygodniach od przedłużania.

Koszt 170 zł

Przedłużanie rzęs 

„Light Volume”

Do jednej naturalnej rzęsy dokleja się 2 lub 3 sztuczne rzęsy, co pozwala otrzymać efekt wyrazistych, gęstych i widocznych rzęs, ale jednocześnie nieprzesadzonych. Dzięki tej metodzie, spojrzenie stanie się zalotne i kokieteryjne. Metoda dla wszystkich kobiet, które chcą zawsze i wszędzie dobrze wyglądać oraz cenią sobie wygodę.

Koszt 290 zł

 

Uzupełnienie rzęs „Light Volume”

Zalecane uzupełnienie po 3 tygodniach.

Koszt 190 zł

 

Przedłużanie rzęs
u Alony Ruban

Przedłużanie rzęs dowolnie wybraną metodą u Mistrzyni Polski w Przedłużaniu rzęs, która jest wielbicielką naturalnego looku.
Czas trwania 120 minut

Koszt 400  zł

 

 

Zdjęcie
sztucznych rzęs

Zabieg jest absolutnie bezbolesny, a rzęsy naturalne po zdjęciu rzęs sztucznych pozostają w dobrym stanie.  Na rzęsy nakłada się odżywczy olejek do regeneracji i wzmacniania rzęs.

Jeżeli po zdjęciu sztucznych rzęs, wykonuje się zabieg założenia nowych w naszym studio, koszt usunięcia jest wliczony w koszt założenia.

Czas trwania zabiegu 20-30 min

Koszt 50 zł

 

Umów się online