Laminowanie rzęs
( Lash Filler)

Zabieg, za pomocą którego rzęsy naturalne zostaną podkręcone, uniesione u nasady oraz nasycone kolorem. Dzięki temu wydają się dłuższe, a oko większe. Dodatkowo rzęsy nasycane są składnikami odżywczymi, takimi jak: proteina, keratyna, witaminy, kwas hialuronowy, olej arganowy.

Zabieg wykonuje się  na nowych profesjonalnych produktach, skład których został wzbogacony o dużą ilość odżywczych komponentów.

 

Zaletą zabiegu jest to, że już po trzech wykonanych zabiegach zaczyna się szybszy wzrost rzęs oraz udowodniono że rzęsy stają grubsze o 24%.

Zabieg skierowany do osób, które chcą połączyć przyjemne z pożytecznym (podkręcenie z odżywianiem).  Po zabiegu, rzęsy można malować tuszem do rzęs, choć dla osób, które lubią naturalny wygląd, sam efekt zabiegu będzie wystarczająco widoczny.

 

Efekt utrzymuje się 1-1,5 miesiąca.

Laminowanie polecane jest osobom, które cenią sobie naturalność, ale jednocześnie chcą mieć wyraziste spojrzenie, nawet bez używania tuszu.

Czas trwania 90 min

Koszt 250 zł

 

Botox rzęs

Zabieg Laminowania rzęs (Lash Filler) połączony z Botoxem rzęs, czyli prawdziwa bomba witaminowa dla rzęs. Największą zaletą tego zabiegu jest długotrwały efekt. Klientki mogą się cieszyć pięknymi, wzmocnionymi rzęsami przez około 1-2 miesiące.

Na czym polega?

Zabieg, który pomoże odzyskać Twoim rzęsom ich naturalne piękno. Rzęsy będą nawilżone, zregenerowane, odżywione i mocniejsze. Zabieg składa się z efektywnych składników aktywnych, takich jak: kwas hialuronowy, keratyna, kolagen, pantenol, tokoferol, olejek arganowy.

Etapy zabiegu:

1. Laminowanie rzęs  – dzięki niemu rzęsy pięknie się podkręcają i wizualnie stają się dłuższe

2. Farbowanie - po którym rzęsy stają się czarne od nasady aż po końce

3. Naniesienie preparatu Botox Lashes – który odpowiada za wzmocnienie i regenerację

Dla kogo?

- dla kobiet, które mają cienkie i słabe rzęsy naturalne i chcą je odżywić

- dla kobiet, które chcą się cieszyć pięknym spojrzeniem, ale nie są zwolenniczkami rzęs sztucznych lub też są uczulone na klej do rzęs

-  dla tych, które chcą odżywić rzęsy po długotrwałym przedłużaniu rzęs

- dla kobiet, które chcą mieć piękne i długie rzęsy, bez konieczności używania tuszu

Czas trwania 105 min

Koszt 280 zł

 

 

Farbka na rzęsy

 

Przyciemnienie rzęs za pomocą specjalistycznej farbki.

Po zabiegu rzęsy są bardziej wyraziste i nie trzeba używać tuszu.

Czas trwania 15-20 min

Koszt 40 zł

 

Set

Botox rzęs + Stylizacja brwi “Basic”/

”Intensive” = 320/340 zł

 

Set

Laminowanie rzęs 3 zabiegi

 

Koszt  700 zł

Umów się online