Zabieg „Lash Filler” - pytania i odpowiedzi

Cały czas się rozwijamy i szkolimy – wszystko po to, by dostarczyć Wam usługi na jak najwyższym poziomie.  Jakiś czas temu, nasze stylistki odbyły szkolenie we Włoszech, skąd przyprowadziły do naszego warszawskiego studia nowy zabieg -  „Lash Filler”. Zabieg przypomina (z efektów wizualnych) laminowanie i botox rzęs, ale wykonuje się go na całkowicie nowych preparatach. Przeszły one liczne testy i udowodniono ich bardzo duży wpływ na rzęsy naturalne - już po trzecim zabiegu, rzęsy naturalne pogrubiają się aż o 24%. Bez wahania możemy powiedzieć, że zabieg podbił nasze serca. Przede wszystkim jest połączeniem przyjemnego z pożytecznym, czyli odżywienia z pięknym efektem wizualnym.

Czy lash filler jest dla Ciebie?

Tak, jeśli:

lubisz naturalne efekty
Twoje rzęsy są proste, rosną w dół 
chcesz odżywić swoje rzęsy 
nie lubisz się mocno malować (rzęsy po laminowaniu wyglądają dobrze, nawet bez używania tuszu)
chcesz trwale przyciemnić swoje rzęsy (podczas zabiegu - farbujemy zarówno dolne, jak i górne rzęsy)
podobają Ci się przedłużone rzęsy, ale z różnych powodów nie możesz zakładać sztucznych rzęs

Jak wygląda zabieg lash filler?

Podczas zabiegu nakładane są 3 preparaty w pewnej kolejności, której nie można zamienić. Za pomocą pierwszego  preparatu, zmienia się struktura i kształt naszej  rzęsy. Drugi preparat utrzymuje ją w dopasowanym kształcie, który zależy od wybranego wałeczka, i kierunku nadanego przez stylistkę.  Super-moc jest dopiero w trzecim preparacie, w którym mieszczą się: pantenol, hydrolizowana keratyna i peptydy! To właśnie one wzmacniają rzęsy, wnikając w głąb aż do samej cebulki, stymulując ją .To sprawia, że nowe rzęsy rosną zdrowsze.  Kiedy systematycznie wykonujemy zabieg, włos za każdym razem staje się grubszy. 

Jakich efektów możemy oczekiwać po zabiegu?

Twoje rzęsy będą podkręcone, uniesione u nasady oraz przyciemnione. Będą także dodatkowo odżywione. Po zabiegu nie musisz malować rzęs tuszem, możesz także schować zalotkę – od teraz nie będzie Ci już potrzebna.

Jak jest największa zaleta zabiegu?

Już po trzecim zabiegu, rzęsy pogrubiają się o 24%. Są zdrowsze, wzmocnione i odżywione!

 

Jak długo utrzymuje się efekt?

Około 1,5 miesiąca

 

Jaki jest koszt zabiegu?

250 zł